KONST / Litografier / Färglitografi 5474256
nr 547 4256
Färglitografi
Signerad i trycket Lindström, abstrakt scenario med två figurer, 29x23
Utrop:
100 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 oktober 2008
kl 16:32:59
100 kr
150 kr